فروشگاه اینترنتی فسقلی سنتر – تلاقی مد و دنیای کودکانه

فروشگاه آنلاین فسقلی سنتر، با هدف جلب رضایت مشتری و عرضه‌ محصولات مناسب و متنوع، کار خود را از یک فروشگاه اینستاگرامی آغاز کرد و به پشتوانه‌ اعتماد و باور مشتریان، تا به این‌جا رسیده است. فسقلی سنتر، تنها یک فروشگاه اینترنتی نیست بلکه یک برند است که همانند عضوی از اعضای خانواده ایرانی همراه و مشاور لحظات مهم انتخاب سیسمونی نوزادان و کودکان آن‌هاست. این فروشگاه با تضمین کیفیت، تنوع محصولات ایرانی و خارجی و افزایش آگاهی و اطلاعات به ما کمک می‌کند خریدی امن و با کیفیت برای نوزادان و کودکان خود داشته باشیم. فسقلی سنتر راز محبوبیت خود را مدیون تنوع و کیفیت بالای محصولات، حضور در جمع خانواده باشگاه مشتریان فروشگاه، ارائه خدمات به‌روز و متناسب با نیازهای ما مشتریان و مهم‌تر از همه، پرداختن به آموزش نکات اصلی وتاثیرگذار در حوزه مادر و کودک است که نشان می‌دهند نه تنها به عنوان یک فروشگاه تجاری بلکه با احساس وظیفه در قبال بالابردن سطح دانش و کیفیت اطلاعات خانواده‌ها، قصد همراهی و پشتیبانی از آنان را دارد.

فسقلی سنتر با اهداف بزرگ و بلندپروازانه‌ خود قصد دارد در راه حمایت و آموزش مشتریان خود، قدم‌های مثبت و مفید فایده‌ای بردارد و به مشاوره دوستانه و واقعی با درنظر گرفتن منافع اصلی ما مشتریان، شناسایی نیازهای اصلی ما در این‌ باره و برقراری همدلی و ارتباط بهتر؛ در رابطه با درخواست‌های اولیه و مهم مرتبط با نوزادان و کودکان ختم می‌شود. همچین با دنبال کردن هدفی فراتر از تنها یک فروشگاه اینترنتی بودن، توانسته صاحب یک خانواده‌ی بزرگ از میان مشتریان خود شود که رفته‌رفته بر تعداد اعضای این خانواده نیز افزوده شده و سرمایه‌ی مهمی را برای خود کسب کرده است.

هدف اصلی فسقلی سنتر تنها به فروش محصولات خلاصه نشده است و در مرحله‌ای فراتر، دغدغه‌ی آموزش و ارائه‌ی توصیه‌های لازم در مورد فسقلی‌های دوست‌داشتنی ما را در برنامه‌ کاری خود گنجانده است. باشگاه مشتریان فسقلی سنتر در سال‌های اخیر تبدیل به بزرگ‌ترین سرمایه‌ی این فروشگاه شده است و توانسته حمایت و اعتماد مشتریان وفادار خود را جلب کند. حضور فروشگاه در تمامی شبکه‌های مجازی باعث شده تا پل ارتباطی محکمی میان خود و خانواده‌ بزرگ باشگاه مشتریان فراهم شود.

این فروشگاه همراه و هم‌دل انتخاب و آموزش، برای والدینی که در آستانه‌ صاحب فرزند شدن‌اند، است و می‌تواند تا زمان کودکی فرزندمان مرجع و مشاور قابل اعتمادی در مباحث آموزش و خرید از یک منبع مطمئن و با کیفیت باشد. تبلیغ این فروشگاه از دل اعتماد مشتریان و کاربران آن و همچنین اصالت و کیفیت محصولات وارداتی و تولید ایرانی و خارجی حاضر در فروشگاه برمی‌آید. در نهایت کسانی که علاقه‌مند به دنیای کودک هستند می‌توانند از محتوای سرگرمی و تفریحی این فروشگاه به عنوان مرجع یادگیری استفاده کنند و به گستره‌ باشگاه مشتریان و خوانندگان بلاگ این فروشگاه بپیوندد.

فروشگاه اینترنتی فسقلی سنتر با درنظر گرفتن همه‌ی اقشار جامعه توانسته میان محصولات و خدمات خود تعادلی برقرار کند که پاسخ‌گوی همه‌ی افراد جامعه با هر سطح اقتصادی باشد. به همین دلیل است وقتی از باشگاه مشتریان حرف می‌زنیم، بیشترین تاکید ما بر روی خانواده‌ی فسقلی سنتری ها است تا مشتریان فروشگاه اینترنتی فسقلی سنتر!

در راستای برقراری ارتباط فرامرزی و ارائه خدمت به تمام خانواده‌ها‌ی جهان، این فروشگاه توانسته به فکر و انجام برقراری رابطه و فروش محصولات خود به کشورهای دیگر مانند افغانستان، عراق، و لبنان باشد و تا حد امکان، پاسخ‌گویی نیازهای این مشتریان را هم انجام دهد.

مزیت رقابتی و تنوع و کیفیت بسیار پوشاک نوزادان و کودکان، اصلی‌ترین خط ارائه خدمات در این فروشگاه است، با این وجود بخش‌های جانبی دیگر نیز در سایر حوزه‌ها، همچنان به قوت خود باقی است و آماده‌ی ارائه خدمات به ما مشتریان است. توسعه و تنوع محصولات، رضایت‌مندی 98 درصدی مشتریان، باشگاه مشتریان، تیم قوی و توسعه و نوآوری روزافزون کسب‌وکار از جمله دستاورهای مهم فسقلی ‌سنتر است که می‌تواند بهانه‌های اصلی پیشنهاد مشتریان به یک‌دیگر باشد.

نتیجه‌گیری و اصلی‌ترین علل حضور فروشگاه فسقلی سنتر

فسقلی سنتر تنها به دنبال فراهم کردن زمینه‌های دسترسی راحت و خرید و امن‌ و سریع نبوده و با ارائه کیفیت خوب و قیمت مناسب، در راه جلب اعتماد ما مشتریان قدم برداشته است و توانسته به عنوان یک مشاور تخصصی در خرید، همراه خانواده‌ها باشد. تیمی از کارشناسان و متخصصان حوزه‌ی کودک دور هم آمده‌اند تا زمینه‌های دسترسی سریع و آسان به محصولات مناسب و کیفیت خوب، خرید مطمئن و کم‌ریسک به همراه مشاوره‌های تخصصی و مفید را برای خانواده‌های سخت‌پسند فراهم کنند.

وب‌سایت فسقلی سنتر در بخش آموزش و مشاوره خود به ما کمک می‌کند تا بپذیریم وجود کودکان و نوزادان، به ناچار فضای خانواده‌ی ما را تغییر می‌دهد و در مرکزیت اصلی خانواده‌ی ما قرار می‌گیرند. اگر چه که این تغییر در جهات مثبت است اما چالش‌ها و اهمیت کسب دانش‌ مخصوص به خود را دارد که می‌توان با استفاده از مشاوره‌های تخصصی و همراهی مشاوران کاربلد این سایت، این چالش‌ها را به سمت آرامش و نتایج مثبت هدایت کنیم و حتی از تجربیات دیگر خانواده‎‌های حاضر در باشگاه خانواده فسقلی سنتری‌ها بهره ببریم.

فروشگاه فسقلی سنتر توانسته با انجام تعهدات خود در رابطه با تضمین کیفیت، قیمت رقابتی، تنوع محصول در برندهای برند برتر داخلی و خارجی، رضایت اکثریت مشتریان را جلب کند و با هربار خرید مشتریان خود، خانواده فسقلی سنتری‌ها را گسترش و رشد دهد. فسقلی سنتر پنجره‌ روشن و پر نور ارتباط دنیای والدین با نوزدان و خردسالان است که به ما کمک می‌کند راهی از میان سردرگمی‌ها و دانش کم در این حوزه پیدا کنیم و از جاده‌ مورد اعتماد ساخته شده‌، با خیالی آسوده و اطمینان عبور کنیم. با این باور که هدف، تنها رسیدن به مقصد نیست، بلکه لذت بردن از مسیر و تعامل با دیگر افراد حاضر در این راه هم، خود نقش مهمی در تربیت افکار و باورهای ما در رابطه با دنیای نوزادان و کودکان دارد.

رویای خوش کودکی این‌بار از جنس لمس پوشاک با کیفیت ایرانی‌ و خارجی و لذت بردن از وسایل سرگرمی و بازی است. با اعتماد به این فروشگاه و دریافت تضمین اصالت کالا از بابت کیفیت پوشاک و بخش‌های جانبی وسایل مورد نیاز برای تربیت نوزاد، می‌توان نفسی آسوده کشید و وقت و انرژی خود را برای برقراری ارتباط بهتر با نوزاد و کودک خود برنامه‌ریزی کنیم.

راه‌های ارتباط با ما

شماره تماس: 02128426772

شبکه‌های مجازی (تلگرام و اینستاگرام): FesgheliCenter_Shop