هدف فروشگاه فسقلی سنتر حفظ و حراست از اطلاعات و حریم شخصی کاربران و مشتریان خود می‌باشد و در این راستا می‌کوشد. به همین منظور فسقلی سنتر برای ارائه خدمات خود (فروش، نظرات، باشگاه مشتریان، مطالب کاربران و …) نیز به اطلاعاتی از مشتری نیاز دارد که در فرم ثبت سفارش و پروفایل باید آن‌ها را تکمیل نماید. این اطلاعات در پایگاه داده فسقلی سنتر ذخیره می‌شود و موارد امنیتی برای حفاظت از آن توسط واحد امنیت اطلاعات فسقلی سنتر صورت می‌گیرد. فسقلی سنتر اطلاعات شخصی کاربر را محرمانه می‌داند و این اطلاعات را به شخص و سازمان دیگری منتقل نمی‌کند مگر در مواردی که با دستور قضایی طبق قوانین جمهوری اسلامی‌ ایران موظف به ارائه ان به فرد، سازمان یا نهاد دیگری باشد.

کاربران باید توجه داشته باشند اطلاعات هویتی ثبت شده در نام گیرنده سفارش نظیر نام، شماره تماس و آدرس هر مرسوله به همراه آن در اختیار شرکت پست جمهوری اسلامی‌ ایران و شرکت‌های طرف قراداد ارسال مرسولات به منظور ارسال سفارش قرار می‌گیرد.

فسقلی سنتر در راستای قوانین خود این اختیار و اجازه را دارد تا نظرات و پست‌های ارسالی از سمت کاربران را ویرایش و حذف نماید و چنانچه مطالب و نظرات ارسالی کاربران مشمول مصادیق مجرمانه باشد، فسقلی سنتر این اجازه را دارد تا با استفاده از اطلاعات ثبت شده توسط کاربر پیگیری قانونی نسبت به آن انجام دهد.

اطلاعات مندرج در پروفایل‌های شخصی فسقلی سنتر که از سوی مشتری در این سایت به ثبت ‌میرسد نزد سایت امانت می‌شود و سایت تمامی‌قوانین مربوط به محرمانگی را برای آن مترتب می‌داند و این سایت به هیچ وجه مجاز به انتشار، خرید و فروش و در اختیار قرار دادن این اطلاعات به غیر را ندارد. تنها به درخواست دستگاه‌های قانونی، سایت مجاز است اطلاعات مشتریان خود را به دستگاه‌های ذی‌صلاح ارائه کند.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فسقلی سنتر مانند متن، گرافیک، آرم، تصاویر، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فسقلی سنتر جزئی از اموال این فروشگاه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فسقلی سنتر است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه فسقلی سنت محفوظ می‏‌دارد.

فسقلی سنتر برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

نشانی وب‌سایت ما: https://fesghelicenter.com