برای سوالات خود با ما تماس بگیرید

  راه های ارتباط با ما

  تلفن تماس: 02128426772

  ساعت پاسخگویی: شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح تا 18

  واتساپ و تلگرام: 09373008646

  آدرس ایمیل: info@fesghelicenter.com

  صفحه اینستاگرام: FesgheliCenter_Shop

  آدرس انبار فروشگاه: تهران، خیابان خراسان

  سوالات متداول

  بله شما بدون ثبت نام و داشتن حساب کاربری نیز میتوانید ثبت سفارش انجام دهید و اجباری به ثبت نام نیست. اما به منظور استفاده از خدمات باشگاه مشتریان، پیشنهاد میکنیم در سایت ثبت نام کنید.

  برای خرید از فسقلی سنتر پس از ورود به سایت و بررسی محصولات، کالای مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه نمایید، سپس برای تکمیل سفارش، اطلاعات گیرنده سفارش و آدرس خود را وارد‌ نمایید و در پایان وارد درگاه پرداخت شده و هزینه سفارش را پرداخت کنید.

  بله در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌توانید سفارش خود را ثبت‌نمایید، توجه داشته باشید سفارش‌هایی که در ساعات و روز‌های غیر‌کاری ثبت می‌شوند، در اولین روز کاری بعدی بر اساس اولویت مورد پردازش قرار می‌گیرند.

  اگر در شهر تهران هستید در هنگام ثبت سفارش، می‌توانید روش ارسال با پیک موتوری و یا پست پیشتاز را انتخاب نمایید که در صورت انتخاب روش ارسال با پیک، سفارش شما با هماهنگی خودتان در همان روز ارسال میشود و در صورت انتخاب روش ارسال با پست پیشتاز، سفارش شما طی 3 تا 5 روز کاری به دست شما خواهد رسید.

  اما ارسال سفارش سایر شهر‌ها فقط از طریق پست پیشتاز صورت می‌گیرد و سفارش شما طی 4تا 6 روز کاری پس از تحویل سفارش به پست، به دست شما می‌رسد.

  هزینه ارسال سفارشات با پست پیشتاز برای شهر تهران و یا سایر شهرها براساس محاسبه اداره پست و بصورت سیستمی خواهد بود. همچنین برای تهران امکان ارسال با پیک موتوری نیز وجود دارد که هزینه آن متناسب با زمان و مکان سفارش متغییر بوده و هزینه ارسال پس از تحویل درب منزل تسویه میگردد.

  خیر، فسقلی سنتر یک فروشگاه اینترنتی می‌باشد و امکان تحویل حضوری به هیچ عنوان وجود‌ ندارد.

  بله، شما تا 7 روز پس از تحویل کالا می‌توانید سفارش یا کالای خود را بازگردانید (با توجه به شرایط اعلام شده در بخش عودت کالا)، توجه داشته باشید پس از 7 روز امکان بازگرداندن کالا وجود ندارد.